mقوانین عمومی :

1- در صورت رویت هرگونه تقلب و سود جویی توسط سیستم و یا پشتیبانی تمامی حساب های کاربری مربوطه مسدود خواهد شد .

2- در صورت عدم تایید ایمیل خود بعد از ثبت نام حساب کاربری شما فعال نمی شود و حساب های غیر فعال بعد از حداکثر یک ماه حذف می شوند .

3- وبسایت گلدن اینوست هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر یا لغو پرداخت در صورت وجود جنگ، بلایای طبیعی، شورش، اعتراض، مرگ و ... یا مسائلی که در کنترل ما نباشد ندارد و همه مسئولیت های مادی و معنوی از ما صلب می شود .

4- مدیریت گلدن اینوست دارای حق افزودن ، محدود کردن ، عوض کردن ، تغییر کارمزدها ، کمیسیون ها، سقف درآمد ، مزایا و قوانین را در هر لحظه بدون اطلاع قبلی داراست .
قوانین عضویت :

1- در سایت تنها یک نوع عضویت وجو دارد و نیاز به ارتقای عضویت وجود ندارد .

2- در صورت تایید نکردن ایمیل در زمان ثبت نام حساب کاربری شما فعال نمی گردد.

3-پس از ثبت نام از منوی سمت راست حساب کاربری قسمت تنظیمات حساب حتما کلیه اطلاعات دقیق خود را از جمله نام ، نام خانوادگی ( به صورت فارسی ) و شماره شبا خود را به صورت صحیح و دقیق وارد نمایید .
قوانین واریز :

1- واحد پولی اصلی گلدن اینوست ریال ایران است .

2- پس از واریز وجه به وبسایت گلدن اینوست دیگر امکان بازگشت به حساب و برگشتی زدن وجود ندارد چرا که تمامی وجوه واریز وارد چرخه سوددهی وبسایت گلدن اینوست می شوند .

3- افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی : واریز از طریق تمامی بانک های ایران با حداقل مقدار 10.000 تومان صورت می گیرد .

4- حداقل مقدار برای انتقال از موجودی جاری به خرید 1000 تومان می باشد

5- افزایش موجودی خرید به دلار از طریق درگاه پرفکت مانی یا پی یر : در این روش مبلغ واریزی شما به صورت آنی با توجه به قیمت فروش دلار پرفکت مانی یا پی یر در صرافی ها به صورت تومان به موجودی خرید شما اضافه میشود به عبارتی با این کار بصورت اتوماتیک دلار های خود را می فروشید ، حداقل مقدار برای واریز 1 دلار است که درآینده فعال خواهد شد .
قوانین برداشت :

1- با رعایت کردن نکات زیر به راحتی می توانید مبلغ مورد نظر خود را برداشت کنید

2- حداقل مبلغ برای برداشت 500 تومان معادل 10 سیلورکوین در موجودی جاری می باشد .


3- برداشت درآمد به تومان از طریق روش پایا به شماره شبا 24 رقمی شما صورت می گیرد ، جهت برداشت با بانک های ایرانی شماره شبا 24 رقمی خود را بدون IR و بدون فاصله برای مثال : ( مصطفی رحیم پور – 038384747666834756683765 ) همراه نام و نام خانوادگی صاحب حساب بنویسید دقت نمایید که نام صاحب حساب با نام شما در سایت ما باید برابر باشد و همچنین اطلاعات پروفایل شما باید کاملا صحیح باشد در صورت اشتباه بودن این اطلاعات بانکی یا نوشته نشدن نام صاحب حساب درخواست برداشت شما بازگشت خواهد خورد .
* طبق مقررات بانک مرکزی : انتقالات سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌های مشتریان صرفاً یک بار در روز و در روزهای غیر تعطیل رسمی و در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ الی 16:30 پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می‌شود لذا در صورت پرداخت برداشتی توسط ما در هر ساعتی از روز که باشد در سیکل ساعت 15:45 الی 16:30 روز غیر تعطیل و کاری به حسابتان توسط بانک واریز می شود .


4- برداشت درآمد به دلار توسط بانک پرفکت مانی و پی یر صورت می گیرد به نحوی که مبلغ برداشتی شما با توجه به قیمت خرید دلار پرفکت مانی یا پی یر در صرافی ها به صورت دلار به حساب پرفکت مانی یا پی یر شما واریز می شود به عبارتی با این کار از ما دلار پرفکت مانی یا پی یر خرید می کنید ، جهت برداشت به دلار با بانک پرفکت مانی یا پی یر شماره حساب خود را بنویسید برای مثال : ( P77343178 یا U9414358 ) در صورت اشتباه بودن این اطلاعات بانکی درخواست برداشت شما بازگشت خواهد خورد .


5- تمامی درخواست های برداشت روزانه به غیر روزهای تعطیل واریز می شوند اما با در نظر گرفتن هر گونه مشکل احتمالی حداکثر ظرف 6 روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد .

6- قبل از درخواست برداشت حتما بخش تنظیمات شخصی خود را تکمیل نموده و حتما توجه نمایید که شماره شبا به صورت زیر وارد گردد .

  • شماره شبا دارای 24 عدد می باشد .
  • شماره شبا باید حتما بدون IR وارد گردد .
  • شماره شبا باید بدون خط تیره وارد گردد .
  • شماره شبا باید بدون فاصله وارد گردد .
  • شماره شبا باید به صورت اعداد انگلیسی وارد گردد .

7- کارمزد برداشت 1 درصد مبلغ می باشد .

8- جهت ثبت درخواست برداشت شما باید مبلغ 50 هزارتومان معادل 1.000 هزار سیلورکوین سرمایه گذاری داشته باشید یعنی شما جهت ثبت درخواست برداشت مبلغ 1.000 تومان یا 100 میلیون تومان در هر صورت باید مبلغ 50 هزارتومان سرمایه گذاری داشته باشید که برداشت برای شما ثبت شود

توجه : درصورت رعایت نکردن هر یک از شرایط بالا درخواست شما برگشت خواهد خورد.
قوانین زیرمجموعه :

1- هزینه حذف زیرمجموعه مستقیم در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد .

2- کمیسیون زیرمجموعه سطح یک 0.0025 مبلغ سرمایه گذاری زیرمجموعه می باشد .

3- پاداش زیرمجموعه سطح یک 0.0025 مبلغ سرمایه گذاری زیرمجموعه می باشد .
قوانین بخش سرمایه گذاری :

1- هیچگونه محدودیت برای سرمایه گذاری وجود ندارد ، شما می توانید چند حساب کاربری داشته باشید .

2- در هر حساب کاربری می توانید از صفر تا صد میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید .

3- کلیه سود ها به صورت ماهانه به حساب کاربر واریز می گردد .

4- اصل سرمایه که وارد چرخه سرمایه گذاری می کنید به هیچ عنوان قابل برداشت نیست لذا هنگام سرمایه گذاری دقت بفرمایید که مبلغی را سرمایه گذاری کنید که در طول مدت فعالیت نیازی به آن نداشته باشید .
قوانین واریز سود :

1- پاداش برای کاربرانی واریز می شود که جمع کل درآمد آنها از زیرمجموعه کمتر از یک میلیون تومان باشد .

2- سود واریزی به اصل سرمایه فقط تا زمانی واریز می شود که سود دریافتی از زیرمجموعه سطح یک کمتر یا مساوی 50 میلیون تومان در ماه باشد و پس از آن سودی از بابت اصل سرمایه برای شما واریز نمی شود .
قوانین خیلی مهم

1- سود هایی که به موجودی پس انداز واریز می شود پس از اینکه مبلغ سرمایه گذاری شما به 200 میلیون رسید قابل برداشت می شود و قبل از آن فقط جهت سرمایه گذاری می باشد

2- دقت کنید در این سیستم اصل سرمایه به هیچ عنوان در هیچ زمانی قابل برداشت نیست لذا اگر یک زمانی فرا رسید که شما سرمایه ای به اندازه 200 میلیون تومان نزد گلدن اینوست داشتید این مبلغ قابل برداشت نیست و شما فقط می توانید درآمدی که ماهانه به حساب شما واریز می شود برداشت کنید

3- در این سیستم چیزی به عنوان تسویه حساب و حذف حساب کاربری وجود ندارد بلکه شما برای همیشه می توانید سود دریافت کنید یعنی فقط مبالغ موجودی جاری ، موجودی خرید ، موجودی پاداش و موجودی پس انداز قابل برداشت است و تسویه به منزله برداشت مبالغ از این حساب ها می باشد نه اصل سرمایه !


توجه به چند نکته بالا ضروری است و مسولیت عدم توجه بر عهده خود کاربر خواهد بود و گلدن اینوست در این زمینه هیچ مسولیتی ندارد لذا در زمان سرمایه گذاری نهایت دقت را به عمل آورید .
با عضویت در گلدن اینوست قوانین و مقررات بالا را بایستی رعایت کرده و به تمامی بندها توجه کنید و ثبت نام در گلدن اینوست به معنای پذیرش کلیه قوانین سایت می باشد .کلیه قوانین سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .

پیشاپیش از همکاری و اعتماد شما سپاسگزاریم .