mm

شفاف سازی و اعتماد به گلدن اینوست

m

golden invest مرکز سرمایه گذاری

گلدن اینوست یک سایت سرمایه گذاری و کسب درآمد اینترنتی مطمئن در ایران با ریسک پایین و درآمد بالا در سال 1398 با مدیریت مصطفی رحیم پور با هدف ایجاد کسب درآمد اینترنتی پایدار و مستقل ، امکان سرمایه گذاری با مبالغ کم و پرداخت سود ماهانه به ازای سرمایه گذاری کاربران بدون نیاز به فعالیت روزانه ایجاد شده است .

گلدن اینوست در سال 1398 موفق به دریافت تاییدیه شبکه پرداخت پی و مجوز نشر دیجیتال برخط حقیقی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجتال شد . همچنین سایت گلدن اینوست در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده که وضعیت این سایت در ستاد ساماندهی فعلا در حال بررسی است .

جهت مشاهده لوگوهای هوشمند شبکه پرداخت پی و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به پایین صفحه مراجعه کنید و بر روی لوگو کلیک کنید .

جهت مشاهده تصاویر مجوز نشر دیجیتال برخط حقیقی  اینجا کلیک کنید

golden invest مرکز سرمایه گذاری

کد ملی مدیر : 4490181469

مدیریت سایت با اطمینان به کلیه کاربران که قصد فعالیت و سرمایه گذاری در گلدن اینوست را دارند اعلام می دارد در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل احتمالی ، کلیه مبالغ سرمایه گذاری شده کاربران را به حساب بانکی آنها برگشت دهد .

ما تلاش می کنیم با یک روند پایدار و روبه رشد یک مرجع حرفه ای برای سرمایه گذاری شما باشیم . ما می خواهیم با اولویت حفظ سرمایه تان ، برای شما منافع بلند مدت ایجاد کنیم .

امیدواریم خادم و خدمتگزار خوبی برای هموطنان عزیزمان باشیم .


بهای آدمی بهشت است، ارزان نفروشیم !

امام علی (ع) می فرمایند: قیمت شما بهشت است؛ انسان نباید این جسم را به غیر بهشت معامله کند تا مبادا متحمل زیان و خسران شود .کلیه قوانین سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .

پیشاپیش از همکاری و اعتماد شما سپاسگزاریم .